Онлайн
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Онлайн

По нещо ценно за всеки
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Относно ранговете във форумът

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 128
Age : 36
Localisation : България
Registration date : 05.10.2006

Относно ранговете във форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Относно ранговете във форумът   Относно ранговете във форумът Icon_minitimeНед Окт 08, 2006 10:10 pm

Играта е забавна, но за да е по-забавен и форумът на всеки 10 мнения ще получавате нов ранг на потребител. Лилчо Арсов е първият футболен ранг, следват много други. Това не е направено с цел да започвате да спамите, така че моля ви се не го правете Wink Ненужните теми и отговори ще бъдат изтривани.
Върнете се в началото Go down
http://fifa2007.bbfr.net
niki_93
Христо Ангелов Янев
Христо Ангелов Янев
niki_93


Брой мнения : 127
Age : 30
Registration date : 11.10.2006

Относно ранговете във форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно ранговете във форумът   Относно ранговете във форумът Icon_minitimeЧет Окт 12, 2006 10:22 pm

Мен не ме интересува какъв ми е ранга,ама по правилата пише,че след 10 мнения се качва,а при мен не се промени.Мен не ме интересува ранга,но някои се интересуват
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 128
Age : 36
Localisation : България
Registration date : 05.10.2006

Относно ранговете във форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно ранговете във форумът   Относно ранговете във форумът Icon_minitimeПет Окт 13, 2006 6:28 am

Ще се променят ранговете, но преди тези забавни неща трябва да си свърша другата работа и да може турнирът да започне Smile
Върнете се в началото Go down
http://fifa2007.bbfr.net
niki_93
Христо Ангелов Янев
Христо Ангелов Янев
niki_93


Брой мнения : 127
Age : 30
Registration date : 11.10.2006

Относно ранговете във форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно ранговете във форумът   Относно ранговете във форумът Icon_minitimeПет Окт 13, 2006 2:01 pm

Да.Прав си.Това е само подробност,която не е от кой знае какво значение!
Върнете се в началото Go down
niki_93
Христо Ангелов Янев
Христо Ангелов Янев
niki_93


Брой мнения : 127
Age : 30
Registration date : 11.10.2006

Относно ранговете във форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно ранговете във форумът   Относно ранговете във форумът Icon_minitimeВто Окт 17, 2006 10:41 pm

А да попитам какво означава тези знаци,на които има човечета седнали в инвалидна количка? study scratch
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 128
Age : 36
Localisation : България
Registration date : 05.10.2006

Относно ранговете във форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно ранговете във форумът   Относно ранговете във форумът Icon_minitimeВто Окт 17, 2006 10:49 pm

Ами според теб какво означава Smile ?
Върнете се в началото Go down
http://fifa2007.bbfr.net
niki_93
Христо Ангелов Янев
Христо Ангелов Янев
niki_93


Брой мнения : 127
Age : 30
Registration date : 11.10.2006

Относно ранговете във форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно ранговете във форумът   Относно ранговете във форумът Icon_minitimeСря Окт 18, 2006 3:39 pm

Ми според мен колкото повече човечета има по-голям инвалид си?Не базикам се Cool Razz Нямам никаква представа rabbit
Върнете се в началото Go down
nikyredabv
ДЖЕМАЛ БЕРБЕРОВИЧ
ДЖЕМАЛ БЕРБЕРОВИЧ
nikyredabv


Брой мнения : 47
Registration date : 11.10.2006

Относно ранговете във форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно ранговете във форумът   Относно ранговете във форумът Icon_minitimeПет Окт 20, 2006 6:37 pm

Според мен означават че след като всички "инвалиди" станат тъмни те ще се изправят Дявол Very Happy и ще се превърнат в нещо друго например нормални човечета Changing Jump around
Върнете се в началото Go down
http://www.juventus.com ;www.chelsea.com
niki_93
Христо Ангелов Янев
Христо Ангелов Янев
niki_93


Брой мнения : 127
Age : 30
Registration date : 11.10.2006

Относно ранговете във форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно ранговете във форумът   Относно ранговете във форумът Icon_minitimeПет Окт 27, 2006 4:34 pm

Аз вече минах инвалидите,ама ми изписва само името на футболиста от саответния ранк.Какво трябва да има на това място?Сигурно снимка или нз/ scratch Help
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 128
Age : 36
Localisation : България
Registration date : 05.10.2006

Относно ранговете във форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно ранговете във форумът   Относно ранговете във форумът Icon_minitimeПет Окт 27, 2006 8:27 pm

Въпроса Ники е че не мога да ти смогна на ранга Smile Мн бързо го сменяш Smile
Върнете се в началото Go down
http://fifa2007.bbfr.net
niki_93
Христо Ангелов Янев
Христо Ангелов Янев
niki_93


Брой мнения : 127
Age : 30
Registration date : 11.10.2006

Относно ранговете във форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно ранговете във форумът   Относно ранговете във форумът Icon_minitimeПет Окт 27, 2006 9:55 pm

lol! ХаХ.Ми аз съм човек който не може без да коментира нещата.Може некой друг коментар да е безсмислен,ама аз просто без да си кажа думата не съм АЗ.Smile Changing Happy Fire Jump around Победа king
Върнете се в началото Go down
nikyredabv
ДЖЕМАЛ БЕРБЕРОВИЧ
ДЖЕМАЛ БЕРБЕРОВИЧ
nikyredabv


Брой мнения : 47
Registration date : 11.10.2006

Относно ранговете във форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно ранговете във форумът   Относно ранговете във форумът Icon_minitimeПон Окт 30, 2006 3:45 pm

Пич и аз обичам да съм с висок ранг във форумите ама ти прекаляваш по някой път с тази твоя нужда да си изкажеш мнението Suspect Челен удар
Върнете се в началото Go down
http://www.juventus.com ;www.chelsea.com
niki_93
Христо Ангелов Янев
Христо Ангелов Янев
niki_93


Брой мнения : 127
Age : 30
Registration date : 11.10.2006

Относно ранговете във форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно ранговете във форумът   Относно ранговете във форумът Icon_minitimeПон Окт 30, 2006 8:07 pm

Ей като се нервииш,че те смачках на фифата като играхме не означава,че трябва да си враждебно настроен.Плюс това съм се оправил с админа по темата с ранга!
Върнете се в началото Go down
nikyredabv
ДЖЕМАЛ БЕРБЕРОВИЧ
ДЖЕМАЛ БЕРБЕРОВИЧ
nikyredabv


Брой мнения : 47
Registration date : 11.10.2006

Относно ранговете във форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно ранговете във форумът   Относно ранговете във форумът Icon_minitimeВто Окт 31, 2006 1:39 pm

Извади чист късмет Evil or Very Mad Mad Не не
Върнете се в началото Go down
http://www.juventus.com ;www.chelsea.com
Sponsored content





Относно ранговете във форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно ранговете във форумът   Относно ранговете във форумът Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Относно ранговете във форумът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Онлайн :: Правила, съобщения, новини и турнири-
Идете на: