Онлайн
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Онлайн

По нещо ценно за всеки
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 128
Age : 36
Localisation : България
Registration date : 05.10.2006

По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор Empty
ПисанеЗаглавие: По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор   По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор Icon_minitimeВто Окт 17, 2006 2:21 pm

Чудех се как да кръстя тази тема, но не можах да измисля нищо по-безсмислено зъбчо
Искам да опитам нещо, което не мисля, че е практика по другите форуми, но съм си такъв, обичам да опитвам нови неща, макар, че понякога доста се разочаровам от резултата. Така тази тема съществува поради единствената причина, че искам този форум да стане нещо уникално и да бъде първи по рода си.
Във много форуми ( да не кажа във всички ) за да станеш модератор, трябва да си най-добър приятел на админа, да си му приятелка или да му плащаш тока всеки месец. Винаги съм се чудел, защо нормалните хора нямат поле за изява и сякаш никои не ги забелязва и не ги е*ава за нищо. Тази дилема ме разкъсва от известно време и за това реших да почешам любопитството си и да създам тази тема с риск за голямо главоболие ( мое ).
Откривам сезона за търсене на идеалният модератор!

Какво представлява идеалният модератор? Това е човек, които е наясно със областите за който отговаря, човек, които не се главозамаива от властта дадена му от админа ( със едно щракане да изтрие цяла тема Evil or Very Mad ), човек, които помага, а не пречи на посетителите.
След като накратко обясних най-важните неща, които искам следва сложната част. Както написах по-горе в темата, всеки, които има желание би могъл да стане модератор! Единственото нещо, което трябва да направи е да изгради една идея в главата си за областта в която иска да бъде модератор, да се замисли много добре дали би могъл да върши тази отговорна работа и да се запише за участие в тази тема.
За сега във форума има три категорий: Първенството на "А група", Първенството на "Б група" и Спорт. След като сформирате новата категория в главата си и сметнете, че ще се справите със задачата на модератора, само запишете категорията си тук и тя ще бъде създадена веднага щом я видя. После ще се свържа с вас за подробности и форумни теми Smile
Ако ви е неясно какво е категория ще ви дам примери: Филми, анимета, музика, дискусий, софтуер, лични проблеми, teen и тн... каквото се сетите Smile
Дано всичкото това писане не е било напразно и да проявите интерес към този експеримент Smile

П.П. Ненужни мнения ще бъдат изтривани след предупреждение Smile
Върнете се в началото Go down
http://fifa2007.bbfr.net
niki_93
Христо Ангелов Янев
Христо Ангелов Янев
niki_93


Брой мнения : 127
Age : 30
Registration date : 11.10.2006

По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор   По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор Icon_minitimeВто Окт 17, 2006 7:56 pm

Аз искам да стана модератор на категорията Б група.Ще се грижа за пишенето на кирилица,ще правя голмайсторски таблици,ще комуникирам с хората от Б група и т.н и т.н.Това е моето желание Cool

Мод за "Б група" е един съоченик, които ако направи нещо нередно да мога да го хвана Wink В тази тема искам сами да дадете идеята за изграждането на нещо ново в този форум не да оправяте неща, които вече съм оправил Smile Чакам идей!
Едит: Админ
Върнете се в началото Go down
kekata
Admin
Admin
kekata


Брой мнения : 30
Age : 34
Registration date : 14.10.2006

По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор   По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор Icon_minitimeВто Окт 17, 2006 9:44 pm

Шефе, спорта не го мисли, той си е моя работа Smile Аз дадох идеята и смятам да си го поддържам...както и смятам да помагам и на теб и на модераторите Smile Малко съм нов в тая област, ама се уча ( води се, че схващам бързо, та няма проблеми ).
По живо, по здраво Smile
Върнете се в началото Go down
niki_93
Христо Ангелов Янев
Христо Ангелов Янев
niki_93


Брой мнения : 127
Age : 30
Registration date : 11.10.2006

По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор   По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор Icon_minitimeВто Окт 17, 2006 10:38 pm

Ми в такъв случай ако ми позволите мога да напраа категории с Музика и SOFTWARE i Hardware,игри или пък просто теми за даскало.Ще има достатъчно теми за всеки да напише това,което го притеснява или кефи.Ще е яко.



P.S.-Все още доста желая мястото на мод в Б група,като се освободи,ако може....
да ме усведомите geek king

Не ми казваи само категорията, искам да създадеш идеята в главата си и да я споделиш тук надълго и нашироко за да знам, че поне в началото ще си сериозен Wink
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 128
Age : 36
Localisation : България
Registration date : 05.10.2006

По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор   По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор Icon_minitimeСря Окт 25, 2006 6:40 pm

Така модовете за групите ми зибягаха и си нямам никаква идея къде са и двамата. Може би са си имали някаква работа, но не са ме предупредили, затова си ги уволнявам дисциплинарно и започвам търсенето на 2 желаещи за модове на групите! Задачата не е лесна не е и платена, но пък... няма но. Това е, ако някои има желание да се заеме да ми пише.

Работа на мод:
1. Следене на темите за глупави, безсмислени и груби отговори.
2. Слагане на кръговете
3. Update на класирането
4. И каквото друго се сетя Wink
Върнете се в началото Go down
http://fifa2007.bbfr.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 128
Age : 36
Localisation : България
Registration date : 05.10.2006

По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор   По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор Icon_minitimeСря Окт 25, 2006 8:00 pm

ico_kamata се завръща като мод на "А група" да видим дали този път ще стартира по-добре.

kopcho и тои се върна след мн пиянски изяви Smile човешко е ....
Върнете се в началото Go down
http://fifa2007.bbfr.net
Sponsored content





По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор   По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
По пътят на лудостта или в търсене на идеалният модератор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Онлайн :: Правила, съобщения, новини и турнири-
Идете на: