Онлайн
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Онлайн

По нещо ценно за всеки
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Краят на турнира

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 128
Age : 36
Localisation : България
Registration date : 05.10.2006

Краят на турнира Empty
ПисанеЗаглавие: Краят на турнира   Краят на турнира Icon_minitimeПет Ное 03, 2006 10:16 pm

Момчета беше ми ужасно приятно да бъда с вас и заедно да играем фифичка, но нещата не се получават и съм сигурен, че и вие сте го забелязали. Това което бях замислил в началото за този форум не се получи, нещата не тръгнаха толкова гладко колкото очаквах, а и не мога да се оправя сам със всичката работа, доста хора се записаха и после не проявиха желание да играят мачовете си като по този начин объркаха реда на целият турнир и нещата станаха твърде сложни.
Надявам се никой да не ми се сърди затова, че през изминалите няколко седмици съм му отнел от свободното време с този турнир, а сега се отдръпвам. Като капак ще добавя, че турнирът свършва, но форумът ще си остане живичък и ако ви домъчнее за мен можете да минете от тук и да кажете здр Smile Няма да пиша в скайп известно време, малко ще се крия от вас, защото ме е срам от това, че не можах да се справя с нещата и че се предавам. Довиждане.
Върнете се в началото Go down
http://fifa2007.bbfr.net
niki_93
Христо Ангелов Янев
Христо Ангелов Янев
niki_93


Брой мнения : 127
Age : 30
Registration date : 11.10.2006

Краят на турнира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краят на турнира   Краят на турнира Icon_minitimeСъб Ное 04, 2006 2:25 pm

ее много жалко
Върнете се в началото Go down
niki_93
Христо Ангелов Янев
Христо Ангелов Янев
niki_93


Брой мнения : 127
Age : 30
Registration date : 11.10.2006

Краят на турнира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краят на турнира   Краят на турнира Icon_minitimeСъб Ное 04, 2006 2:25 pm

МНого Съжелявам
Върнете се в началото Go down
Liofle
ДЖОВАНИ СПЕРАНЦА
ДЖОВАНИ СПЕРАНЦА



Брой мнения : 26
Registration date : 15.10.2006

Краят на турнира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краят на турнира   Краят на турнира Icon_minitimeСъб Ное 04, 2006 4:13 pm

...
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 128
Age : 36
Localisation : България
Registration date : 05.10.2006

Краят на турнира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краят на турнира   Краят на турнира Icon_minitimeСъб Ное 04, 2006 4:26 pm

Съжалявам момчета, но не виждам ко др мога да направя.
Върнете се в началото Go down
http://fifa2007.bbfr.net
nikyredabv
ДЖЕМАЛ БЕРБЕРОВИЧ
ДЖЕМАЛ БЕРБЕРОВИЧ
nikyredabv


Брой мнения : 47
Registration date : 11.10.2006

Краят на турнира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краят на турнира   Краят на турнира Icon_minitimeНед Ное 05, 2006 6:12 pm

Мисля ,че АДМИНА залслужава едно ГОЛЯМО БЛГОДАРЯ за това че се опита да се опита справи сам поради простия факт ,че модераторите не му помагаха достатъчно

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Поклон Поклон Поклон Поклон Поклон Поклон
Върнете се в началото Go down
http://www.juventus.com ;www.chelsea.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 128
Age : 36
Localisation : България
Registration date : 05.10.2006

Краят на турнира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краят на турнира   Краят на турнира Icon_minitimeНед Ное 05, 2006 9:03 pm

nikyredabv мерси Smile модераторите си вършиха нещата до известно време, макар, че позакъсняваха, но вече няма значение, всичко свърши.
Върнете се в началото Go down
http://fifa2007.bbfr.net
Liofle
ДЖОВАНИ СПЕРАНЦА
ДЖОВАНИ СПЕРАНЦА



Брой мнения : 26
Registration date : 15.10.2006

Краят на турнира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краят на турнира   Краят на турнира Icon_minitimeНед Ное 05, 2006 10:27 pm

nikyredabv написа:
Мисля ,че АДМИНА залслужава едно ГОЛЯМО БЛГОДАРЯ за това че се опита да се опита справи сам поради простия факт ,че модераторите не му помагаха достатъчно

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Поклон Поклон Поклон Поклон Поклон Поклон
пич, админа да беше пичка, разбирам да му се мазниш... sunny Basketball
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Краят на турнира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Краят на турнира   Краят на турнира Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Краят на турнира
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Онлайн :: Правила, съобщения, новини и турнири-
Идете на: